WARUNKI LOKALOWE NASZEGO PRZEDSZKOLA

SALE

Posiadamy 5 przestronnych sal przedszkolnych z łazienkami dostosowanymi do potrzeb małych dzieci  i 1 salę o zmniejszonych wymiarach. Sale s± nowocze¶nie umeblowane i w pełni wyposażone w pomoce edukacyjne.

GABINET SPECJALISTYCZNY

Osobny pokój wraz ze specjalistycznym sprzętem wykorzystywany podczas zajęć rewalidacyjnych i wczesnego wspomagania rozwoju oraz zajęć terapeutycznych.

KUCHNIA I GABINET INTENDENTA

Wyposażona w specjalistyczny sprzęt kuchenny, dzięki któremu dzieci otrzymuj± pyszne i ciepłe posiłki. Kuchnia spełnia wszelkie wymagania norm europejskich i Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz ma wdrożone systemy jako¶ci GHP, GMP i HACCP. Pyszne posiłki przygotowujemy na miejscu.

OGRÓD PRZEDSZKOLNY

Ogród przedszkolny to ogrodzony teren, który doskonale nadaje się do zabaw z dala od jezdni. Zaspakaja potrzeby ruchowe dzieci na ¶wieżym powietrzu oraz służy jako baza do poznawania przyrody oraz imprez ogólnoprzedszkolnych.