Zapraszamy na Dzieñ Pieczonego Ziemniaka w Przedszkolu nr 2 w Tucholi!

Data: 23 wrze¶nia

Czas: 11:00 - 13:00

Miejsce: Przedszkole nr 2 w Tucholi, ul. Piastowska 32

Przedszkole nr 2 w Tucholi serdecznie zaprasza wszystkie rodziny na niezwyk³± imprezê - Dzieñ Pieczonego Ziemniaka! To coroczne i wyj±tkowe wydarzenie, które zapewni rozrywkê i pyszne przek±ski dla ca³ej rodziny.

Co mo¿esz spodziewaæ siê podczas Dnia Pieczonego Ziemniaka:

• Konkursy i zabawy: Przygotowali¶my wiele konkursów i zabaw dla dzieci i doros³ych, takie jak malowanie twarzy, czy konkurs na najciekawsz± potrawê z ziemniaka.

• Pyszne jedzenie: Oczywi¶cie, nie zabraknie równie¿ ró¿nego rodzaju pysznych przek±sek nie tylko z ziemniaków.

• Muzyka i zabawa: Ca³odzienna muzyka i zabawa na ¶wie¿ym powietrzu zapewni± wspania³± atmosferê.

Nie zapomnij przyj¶æ z rodzin± i przyjació³mi, aby spêdziæ wspólnie ten fantastyczny dzieñ. Bêdzie to doskona³a okazja do zacie¶nienia wiêzi rodzinnych i spêdzenia czasu na ¶wie¿ym powietrzu.

Wstêp wolny!

Do zobaczenia 23 wrze¶nia na Dniu Pieczonego Ziemniaka w Przedszkolu nr 2 w Tucholi!