ODPŁATNOŚĆ ZA PRZEDSZKOLE

Drodzy Rodzice.

W celu zapewnienia prawidłowej realizacji zadań opiekuńczych, a w szczególności wspierania prawidłowego rozwoju dzieci uczęszczających do Przedszkola nr 2 w Tucholi istnieje możliwość korzystania z wyżywienia. Żywienie prowadzi się w okresie, w którym odbywają się zajęcia w przedszkolu.

Dzieci z przedszkola mogą korzystać z trzech posiłków – śniadania , obiadu i podwieczorku. Ilość posiłków wynika z deklaracji rodzica dotyczącej godzin pobytu dziecka w Przedszkolu.

Korzystanie z posiłków w przedszkolu jest odpłatne. Ustalono dzienną stawkę żywieniową od 1 stycznia 2020 r. dla dzieci uczęszczających do przedszkola w wysokości 6,50 zł.

Opłaty należy wpłacać do dnia 15 każdego miesiąca, na rachunek bankowy:

BS Tuchola 53 8174 0004 0016 5796 2000 0001
z dopiskiem: „Nazwisko i imię dziecka – Przedszkole nr 2 w Tucholi”

lub w sekretariacie przedszkola.

W przypadku zalegania z ustalonymi opłatami za żywienie dziecka (po miesiącu) Przedszkole wysyła na koszt Usługobiorcy pisemne wezwanie do zapłaty należności.

Przedszkole jest upoważnione do wystąpienia przed właściwy Sąd z powództwem o zwrot nieuiszczonej należności wraz z należnymi odsetkami.

Ponadto bardzo prosimy o wpłacanie kwoty dokładnie co do grosza – takiej jaka jest w przekazywanej Państwu informacji o odpłatności za wyżywienie.